Top 20 Broda Styl Bald Head dla Ciebie teraz
30

listopada

Top 20 Broda Styl Bald Head dla Ciebie teraz

Łysa głowa w stylu brody to od lat rosnący trend wśród stylowych mężczyzn. Przyczyna tego trendu nie jest jasna, ale w opublikowanym raporcie stwierdzono, że kobiety uważają łysych mężczyzn z zarostem za atrakcyjnych. Ten raport może być odpowiedzialny, a może to wpływ niektórych gwiazd, które modelują wygląd. Stylizacja włosów na łyso z czystym goleniem jest fajna, ale jest mniej fajna w zestawieniu z ogoloną głową w stylu brodacza.

Dlatego, jeżeli poważnie rozważasz przejście na łysinę, powinieneś również przygotować się na zapuszczenie brody. Niesamowitą cechą tej fryzury jest to, że pasuje do każdego stylu zarostu. Nie ma znaczenia, czy jest to kozia bródka, pełna broda, zarost czy wąsy. Problemem, który musisz teraz rozwiązać, jest wybór idealnego stylu zarostu do Twojej łysej fryzury.

Spis treści

 • Jak wybrać idealny styl zarostu dla łysej głowy?
 • Jak poznać idealną budowę twarzy?
  • Całkowita długość twarzy
  • Czoło
  • Kości policzkowe
  • Część szczękowa
 • Różne kształty twarzy
  • Twarz okrągła
  • Twarz kwadratowa
  • Twarz owalna
  • Twarz trójkątna
  • Twarz prostokątna
  • Twarz w kształcie serca
  • Diamentowa Twarz
 • 20 najlepszych stylizacji brody na łysą głowę - specjalnie dla Ciebie
  • Łysa głowa z pełnym zarostem
  • Styl łysy z zarostem
  • Broda Garibaldi - styl na łysą głowę
  • Styl krótkiej brody - łysa głowa
  • Styl Broda Balbo - Łysa Głowa
  • Styl przystrzyżonej brody - łysa głowa
  • Styl na pasek przy brodzie - łysa głowa
  • Styl Van Dyke Brodacz - ogolona głowa
  • Styl na okrągłą brodę - łysa głowa
  • Brodacz w kratkę Styl na łysą głowę
  • Styl na zasłonę przy brodzie - czysta głowa
  • Styl długa broda - łysa głowa
  • Wąsy Styl Broda Ogolona Głowa
  • Swashbuckler Styl Broda Łysa Głowa
  • Dwudniowy zarost Styl na brodę: Łysa głowa
  • Styl na kozią bródkę Styl na łysą głowę
  • Pełna i zaokrąglona broda Styl na łysą głowę
  • Pełna broda Stylowa łysa głowa.
  • Lekko spiczasta Broda Styl Łysa Głowa.
  • Wypielęgnowany zarost Styl Broda - Łysa Głowa
 • Podsumowanie

Jak wybrać idealny styl brody dla łysej głowy?

Chociaż wszystkie style zarostu idealnie pasują do łysej głowy, nie oznacza to, że możesz wybrać dowolny styl zarostu. Musisz znać swoją budowę twarzy i wiedzieć, jaki styl zarostu będzie do niej pasował. Oprócz znajomości swojej budowy twarzy, możesz kierować się przykładami. Mam na myśli to, że powinieneś spojrzeć na zdjęcia celebrytów lub łysych głów z brodą i wybrać takiego, o którym wiesz, że ma podobny kształt twarzy jak Ty. Ten blog pokaże Ci, jak określić najlepszy styl brody łysy poprzez swoją strukturę twarzy i wybierając z innych przykładów.

Jak poznać idealną budowę twarzy?

Szczególnie dla jasności, sugeruję, abyś rozważył przejście przez oba procesy, aby wybrać najlepszy styl zarostu dla Twojej łysej fryzury. Oto parametry, które pozwolą Ci określić kształt Twojej twarzy.

Całkowita długość twarzy

Jest to pionowy pomiar twarzy od czoła do czubka podbródka. Do pomiaru używa się linijki lub taśmy mierniczej. Aby uzyskać dokładny odczyt, możesz poprosić o pomoc w pomiarze, aby uniknąć błędów.

Czoło

Ten pomiar jest wykonywany poziomo na czole. Umieszczamy taśmę tuż nad brwią i mierzymy od jednego końca do drugiego.

Kości policzkowe

Jest to kolejny pomiar poziomy pomiędzy oczami a nosem, dokonywany od jednego końca do drugiego.

Portion Jaw

Ten pomiar jest bardzo mylący, ale po prostu czytaj uważnie. Poniżej ucha, przeciągnij dłonią w dół, aż dojdziesz do krawędzi pod kątem 90 stopni. Zmierz od tego miejsca do połowy podbródka, tuż poniżej środka ust.

Kiedy skończysz pomiary, pomnóż wszystkie wartości przez 2, aby otrzymać pełną strukturę twarzy. Proszę zapisz nowe liczby i porównaj je z kształtami poniżej.

Różne kształty twarzy

Różne kształty twarzy

Twarz okrągła

W przypadku twarzy okrągłej, całkowita długość jest równa długości kości policzkowych, ale obie są większe niż czoło i szczęka, które również są takie same. Do tego kształtu twarzy pasują następujące style zarostu: broda typu boxed, kozia bródka, broda w kształcie koła, garibaldi i van dyke.

Twarz kwadratowa

To najczęstszy kształt twarzy, w którym wszystkie wymiary są podobne, a szczęka jest ustawiona pod kątem 90 stopni. Przykłady zarostu pasującego do tego kształtu to kozia bródka, zarost i krótka broda.

Twarz owalna

W tym kształcie, całkowita długość jest dłuższa niż kości policzkowe, podczas gdy czoło jest szersze niż szczęki. Niektóre przykłady odpowiedniego dla tego kształtu łysej głowy stylu zarostu to pełna broda, koturny i długi zarost.

Twarz trójkątna

Ten kształt twarzy ma czoło większe niż kości policzkowe, a szczęka jest najmniejsza. Niektóre przykłady odpowiedniego stylu zarostu dla tego kształtu twarzy to kozia bródka, zasłona na brodę i zarost.

Twarz prostokątna

W tej kategorii całkowita długość jest dłuższa niż każda inna część twarzy. Szczęka, kości policzkowe i czoło są tej samej wielkości. Niektóre przykłady odpowiedniego stylu zarostu dla łysej głowy o tym kształcie to zarost i krótka broda.

Twarz w kształcie serca

Twarz w kształcie serca ma wąsko zakończony podbródek, z szerokim czołem w stosunku do szczęki. Przykładem odpowiedniej dla tego kształtu łysiny w stylu brodacza jest garibaldi.

Diamentowa Twarz

Twarz diamentowa i trójkątna są podobne, ale ich całkowita długość jest dłuższa niż pozostałych części. Odpowiednie style zarostu dla tego kształtu twarzy to kozia bródka, pełna broda, pasek na brodzie i wąsy oraz balbo.

20 Best Beard Styles Bald Head Just For You

Ten blog to koniec Twoich poszukiwań idealnego dopasowania zarostu do Twojej fryzury. Zebrałem 20 najlepszych stylizacji zarostu na łysą głowę właśnie dla Ciebie, dodając kilka klasycznych stylizacji na łysą brodę dla celebrytów.

Full Beard Style Bald Head

Pełna broda na łysą głowęPełna broda

to wyjątkowy

styl zarostu,

który idealnie pasuje do łysej fry

zury.

Pokrywa ona wąsy, brodę, policzki i bokobrody, nadając Ci pełniejszy wygląd. Możesz sam określić, jak długa lub krótka może być pełna broda, ale eksperci radzą, by mieściła się w przedziale 2-4''. Wszystkie dłuższe lub krótsze elementy można zakwalifikować do kategorii zarostu lub krótkiej brody.

Styl z zarostem na łysej głowie

Stubble beard style bald headThe stubble

jest kinky i popularny styl brody z tak wielu powodów, z których jeden jest zdolność do tweak go do różnych innych stylów, jeśli chcesz. Jeśli chodzi o jego popularność wśród gwiazd, to ma uczciwy ranking, który sprawia, że jest to dobre dopasowanie dla Ciebie, jeśli wziąć pod uwagę.

Garibaldi Beard Style Bald Head

Garibaldi broda na łysą głowęTa fryzura

została nazwana na cześć włoskiego generała Giuseppe Garibaldiego, który zasłynął z roli, jaką odegrał w zjednoczeniu i utworzeniu królestwa Włoch. Broda Garibaldiego jest jedną z jego spuścizn, podobną do pełnej brody, ale bardziej zaniedbaną. Zwykle zwraca uwagę ze względu na swój męski wygląd i pasuje do większości kształtów twarzy.

Styl krótkiej brody na łysą głowę

Krótki zarost na łysą głowęTa stylizacja

zarostu jest zazwyczaj wyrazista i elegancka dla mężczyzn, a w połączeniu z łysą fryzurą daje oszałamiający

efekt.

Jest dobrze przycięty i klasyczny, co podoba się większości mężczyzn. Powinna być utrzymywana w odległości 1-2 cali poniżej brody. Jeżeli nie lubisz zbyt dużego owłosienia na twarzy, możesz rozważyć tę fryzurę.

Balbo Broda - styl na łysą głowę

Broda Balbo Beard Style z wąsamiBroda Balbo Beard Style Bald Head

Combo to fascynująca mieszanka, ponieważ broda Balbo Beard łączy w sobie wąsy typu kierownica, kozią bródkę i pasek na

brodę.

To sprawia, że trudno jest zrobić to samemu i trzeba będzie skorzystać z usług profesjonalisty, aby uzyskać taki wygląd.

Anchor Beard Style Bald Head

Broda w stylu kotwicy jest podobna do brody w stylu balbo, ponieważ łączy w sobie inne style zarostu. Kotwica łączy w sobie łatkę duszy, wąsy ołówkowe i brodę z paskiem pod brodą, nadając jej fantazyjny wygląd. Aby nadać tej fryzurze uroczy wygląd, który będzie dopełnieniem Twojej łysej fryzury, konieczne będzie skorzystanie z usług profesjonalisty.

Chin Strap Style Bald Head

Łysa głowa w stylu "chin strap style" zapewni Ci wygląd w stylu vintage. Wiele argumentów przemawia za tym stylem zarostu, ale jest on połączeniem wąsów i koziej bródki. Najbardziej znaną postacią, która nosiła tę brodę, jest Abraham Lincoln.

Van Dyke Styl brody Ogolona głowa

Van Dyke Beard Style Łysa głowaTo

kolejna fryzura z bogatą historią, nazwana tak na cześć flamandzkiego malarza Anthony'ego Van Dycka w XVII wieku. Łączy w sobie kozią bródkę i wąsy, a wszystkie włosy pod brodą są zgolone. Można ją modyfikować poprzez regulację wąsów, tworząc inne, niepowtarzalne fryzury.

Styl z okrągłą brodą na łysą głowę

Styl okrągłej brody był w przeszłości określany jako geek beard, ale celebryci przebudzili się i sprawili, że ten styl znów stał się aktualny, dzięki filmowi "Breaking Bad". Ten styl ma włosy na brodzie i wąsy zawinięte wokół ust, z kozią bródką.

Broda w stylu "Boxed Beard" Łysa głowa

Łysa głowa w stylu boxed beard to spokojniejsza wersja pełnej brody. Jeżeli nie chcesz nosić zbyt dużo zarostu, ale uwielbiasz pełną brodę, to jest to idealna fryzura. Chris Hemsworth jest jednym z wielu celebrytów, którzy noszą ten styl zarostu.

Zasłona na brodę Styl z czystą głową

Zasłona

na brodę Styl na łysą

głowęZasłona na brodę jest podobna do paska na brodę, ale rośnie wzdłuż linii żuchwy, zakrywając całkowicie brodę

.

Styl długiej brody na łysą głowę

Ta fryzura z długą brodą jest wyjątkową fryzurą dla mężczyzn, a w połączeniu z łysiną daje oszałamiający, pełny wygląd. Zazwyczaj jest niechlujny, co wymaga od mężczyzn o silnej osobowości do ozdoby. Powinna być utrzymywana powyżej 6 cm poniżej podbródka. Jeżeli jesteś fanem dużej ilości włosów na twarzy, możesz rozważyć tę fryzurę.

Wąsy Styl z ogoloną głową

Styl z wąsami na łysą głowęTen styl zarostu

jest zazwyczaj wyrazisty i elegancki dla mężczyzn, a w połączeniu z łysą fryzurą daje oszałamiający wygląd. Jest dobrze przycięty i ma klasę, choć nie jest zbyt popularny w przypadku łysej fryzury. Jeżeli nie masz ochoty na zbyt wiele włosów na twarzy, możesz rozważyć tę stylizację.

Swashbuckler Beard Style Bald Head

Broda w stylu swashbuckler określana jest mianem brody pirackiej. Zazwyczaj jest wyrazista i wyróżnia Cię, a jej połączenie z łysą fryzurą może być fajne. Jest dobrze przycięta i z klasą, co podoba się większości mężczyzn.

Dwudniowy zarost Fryzura na łysą głowę

Dwudniowy zarost nie jest tak popularny jak styl stubble z wielu powodów, a jednym z nich jest to, że pochodzi od zarostu. Jeśli chodzi o popularność wśród celebrytów, to jest ona dość wysoko w rankingu, co sprawia, że jest to dobry wybór dla Ciebie, jeśli weźmiesz ją pod uwagę.

Ściernisko kozia bródka Styl brody Łysa głowa

Styl zarostu z kozią bródką to szybko zyskujący na popularności styl zarostu. Ten styl przyciąga uwagę dzięki niesamowitemu połączeniu koziej bródki i zarostu. Możesz wybrać tę fryzurę, jeśli chcesz zwrócić na siebie uwagę.

Pełna i zaokrąglona broda w stylu łysej głowy

Pełna i zaokrąglona broda na

łysą głowęPełna i zaokrąglona broda to wyjątkowy styl zarostu, który idealnie pasuje do łysej fry

zury.

Pokrywa ona w pełni wąsy, brodę, policzki i bokobrody, podobnie jak broda pełna. Jest odpowiednio wygolona i dobrze pasuje do okrągłego kształtu twarzy.

Pełna broda zakrywająca brodę Styl na łysą głowę.

Pełna broda łączy w sobie zarost pełny i zarost na podbródku, tworząc unikalny styl zarostu, który idealnie pasuje do łysej fryzury. Pokrywa ona wąsy, podbródek, policzki i bokobrody, zapewniając Ci pełny wygląd. Możesz określić, jak długa lub jak krótka może być pełna broda, w zależności od swoich preferencji.

Lekko spiczasta broda Styl na łysą głowę.

Ten styl zarostu jest zazwyczaj wyrazisty i elegancki dla mężczyzn, ale podobny do stylu brody van dyke. Jest dobrze przystrzyżona i ma klasę, która zachwyca większość mężczyzn. Możesz go wypróbować.

Lekko spiczasty styl zarostu na łysej

głowieWypielęgnowany zarost Styl zarostu na łysej głowie

Wypielęgnowany zarost jest pochodną stylu zarostu z zarostem. Stopniowo zdobywa popularność wśród elit, co sprawia, że jest to fajny styl dla Ciebie.

Podsumowanie

Zmiana fryzury wymaga wielu przemyśleń, ale trzeba mieć dużo odwagi, aby wkroczyć w świat łysiny. Wiele osób jest sceptycznie nastawionych do swojego wyglądu po całkowitym wyłysieniu, ale ten temat został urozmaicony przez wprowadzenie brody.

Z różnych stylów brody łysy głowy dostępne dla Ciebie, to jest dość łatwe do wyboru, aby wybrać najlepsze brody do komplementowania nowej fryzury łysy.

Możesz sprawdzić więcej na naszym blogu, aby zobaczyć wiele innych fryzur, jeśli chcesz zmienić zdanie na temat idzie łysy.

Katarzyna

Redakcja nepenti.pl