Niezbędny produkt do włosów dla każdego stylu
3

marca

Niezbędny produkt do włosów dla każdego stylu

Redken 'Pillow Proof' zaskakuje nas!

Można chyba powiedzieć, że większość z nas pogodziła się z tym, że pomysł, aby wyglądać cudownie zaraz po przebudzeniu to filmowy ideał, który nie ma nic wspólnego z prawdziwym życiem - całkowicie ignorując poświęcony rytuał długiego szykowania się, który często pochłania wiele godzin pomiędzy otwarciem oczu a momentem, w którym czujemy się gotowi, aby otworzyć drzwi i stawić czoła światu.

Z biegiem lat straciliśmy rachubę, ile jest produktów, które mają pozwolić Ci rozpocząć dzień z doskonale wyglądającymi włosami bez wysiłku - większość z nich nie okazała się nawet w połowie tak skuteczna, jak filiżanka gorącej kawy i ciepły prysznic, a przy całym tym szumie, czasami trudno jest powstrzymać się od wewnętrznego cynizmu.

Kiedy więc na rynku pojawia się wreszcie produkt do włosów, który nie tylko spełnia swoje obietnice, ale wręcz przewyższa nasze oczekiwania, tutaj w The Chapel jesteśmy gotowi nie tylko się nim podzielić, ale także wejść na dach i krzyczeć o nim! Z przyjemnością informujemy, że Pillow Proof Blow Dry Express Primer firmy Redken i Blow Dry Two Day Extender (suchy szampon) to para produktów, które rozjaśnią Twoje poranki w bardzo dużym stopniu.

Ten "dynamiczny duet" naszej ulubionej marki kosmetyków do pielęgnacji włosów z Nowego Jorku (gdzie wiedzą co nieco o eleganckim wyglądzie i oszczędzaniu czasu) ma moc, dzięki której pozbędziesz się głowy i sprawisz, że pojęcie "złego dnia dla włosów" stanie się odległym marzeniem.

Podkład Redken chroni włosy przed temperaturą do 450 stopni, dodaje im wilgoci i nadaje objętości, skracając jednocześnie czas suszenia o połowę! W międzyczasie suchy szampon wydłuża czas suszenia, a co najlepsze, stosujesz go z wyprzedzeniem, zanim włosy staną się brudne, a odrosty przetłuszczone. Dzięki temu, zamiast budzić się wyglądając, jakbyś zeszłej nocy wytarła głowę o podłogę, nagle jesteś jak jedna z tych gwiazd filmowych, które delikatnie wstają ze snu z niesamowitymi włosami gotowymi do wyjścia.

Po 20 latach pracy w branży, dyrektor naszego salonu w Sevenoaks, Dawn Oliver, zna różnicę pomiędzy produktami, które zapewniają świeże włosy, a tymi, które są pełne świeżego powietrza, a jako zabiegana kobieta, która docenia wartość szybkiego wyglądu, nie mogliśmy sobie wyobrazić nikogo lepszego do przetestowania najnowszej oferty Redken; oto co miała do powiedzenia.

"Włosy mogą być największym wyzwaniem, kiedy nie masz czasu, aby się nimi zająć - wprowadź suchy szampon, to naprawdę narzędzie, które każdy powinien mieć w swoim pudełku HELP, a na pewno w moim, a Redken Pillow Proof jest najlepszym, jaki znalazłam. Jest naprawdę prosty w użyciu, wystarczy rozpylić koncentrat Redken Pillow Proof na włosy u nasady, a następnie na końcówki (jest to raczej luźny spray niż strumień, więc jest szybki i łatwy), a następnie użyć suszarki do włosów, jak zwykle. Jestem super niski konserwacji, więc potem jego głowę do góry nogami i wysadzić włosy, fling głowę z powrotem nad i delikatnie koax włosy z powrotem na miejsce."

"Podkład działa na wilgotnych włosach I ten mały klejnot będzie połowę swojego czasu suszenia i chronić włosy przed ciepłem z narzędzi do stylizacji. Te wspaniałe produkty zmienią nudne, pozbawione życia włosy w piękną, łatwą do ułożenia fryzurę, która poradzi sobie z każdym dniem".

Jeśli to nie było wystarczająco entuzjastyczne, w tej chwili żaden inny produkt nie jest bardziej popularny wśród gości wszystkich naszych salonów, a jeśli jeszcze nie jesteś przekonana, oto ostatnie słowo Dawn. "Ten produkt naprawdę zapewnia styl i treść, więc chciałam tylko wspomnieć, że nawet uwielbiam 'na twojej twarzy' różową butelkę!"

hairtipsstylingFashion produkty do włosówsprofessionalKerastaseRedkenShu UHair farba do włosówPółtrwała farba do włosówFarbowanie włosówPermanentna farba do włosówPółtrwała farba do włosówFarbowanie włosówPielęgnacja włosówPorady dotyczące koloryzacjiPorady dotyczące koloryzacjiJak przedłużyć kolor włosówJak utrzymać kolor włosów?

Iwona

Redakcja nepenti.pl