5 niesamowitych stylizacji blond zarostu, aby uzyskać męski wygląd.
24

grudnia

5 niesamowitych stylizacji blond zarostu, aby uzyskać męski wygląd.

Broda była uważana za sposób na zaoszczędzenie pieniędzy w czasach globalnego spowolnienia gospodarczego. Co więcej, zwłaszcza kobiety niechętnie patrzyły na zarost na twarzy.

Jednak w ostatnich latach, broda stała się ostateczną deklaracją stylu i męskości mężczyzny.

Możesz jej używać nie tylko, aby wyglądać na bardziej zrelaksowanego i wyluzowanego, ale także aby ukryć lub skorygować drobne niedoskonałości.

Blond brody są jaśniejsze niż większość innych zarostów, ale nie umniejsza to ich urody. Kolory włosów blond to zarówno olśniewające platynowe blondy, jak i ciepłe odcienie.

Niezależnie od koloru brody, do wyboru jest wiele cięć i stylów.

Dowiedz się, jak prawidłowo dobrać i opracować styl blond brody.

Spis treści

 • Jakie są style blond brody?
 • Najlepsze fryzury dla blondynek na rynku
  • Gęste wąsy
  • Krótki i zadbany
  • Pełna kurtyna
  • Rozmyty
  • Ulizany
 • Co zrobić, jeśli chcesz zapuścić blond brodę?
 • Jak wybrać najlepszą blond brodę?
 • Podsumowanie

Czym są fryzury na blond brodę?

blond brodaBlonde

to jeden z niewielu angielskich rzeczowników, który ma zarówno męską, jak i żeńską wersję. Blond jest zazwyczaj używany do opisania jasnych włosów u mężczyzn, podczas gdy blond jest zazwyczaj używany do opisania włosów u kobiet.

Chociaż określenie "blond brodacze" jest nieprecyzyjne językowo, stało się mniej popularne. Obecnie możliwe jest stosowanie zamiennie tych terminów.

Czy blond brody są modne?

Mężczyźni o jasnych włosach mają tendencję do zapuszczania brody w kolorze od taupe do jasnozłotego. Naturalne pasemka mogą pojawiać się w takich brodach, zwłaszcza z wiekiem.

W 2012 roku, blond brody stały się niezwykle rzadkim widokiem, gdyż coraz więcej mężczyzn zapuszczało zarost. Uważamy, że wszyscy blondyni, którzy mają możliwość zapuszczenia zarostu, powinni go mieć.

Najlepsze fryzury z blond brodą na rynku

Gęste wąsy

Najlepsza fryzura dla blondynówTa fryzura

, bardziej niż jakakolwiek inna fryzura dla blondynów, dodaje Ci zamożności i elitarności

.

To może być coś, co chcesz podkreślić. Zaskakująco dobrze sprawdza się również w przypadku białych osób z blond brodą. Możesz nadać jej osobisty charakter, a także zyskać dodatkową korzyść w postaci zadbanych włosów.

Wyszczotkuj włosy, załóż uporządkowany strój, a następnie załóż ten look na kolację.

Nasi eksperci gwarantują, że ktoś na rynku pomyśli, że jesteś bogaty.

Ta broda wymaga małego, a także zaokrąglonego zarostu. Jeśli jesteś niższy niż przeciętnie, to jest to dodatkowy atut. Blond brody są przeznaczone wyłącznie dla mężczyzn.

Pomyśl o farbowanych blond brodach bogatego wujka z torbami na grosze. Dokładnie taki wygląd chcesz uzyskać, nosząc tę brodę.

Krótka i zadbana

krótka blond

brodaPoprzednia broda sprawiała wrażenie męskiego Świętego Mikołaja. Możesz to wykorzystać, aby nadać jej charakter "Jezusa".

Jest schludna, zwięzła i wydaje się być odpowiednia dla dzisiejszego społeczeństwa. W większości przypadków powinieneś być w stanie bez trudu wyeksponować tę brodę.

Ten rodzaj jest prosty. Do linii wąsów, bokobrody są krótko ogolone. Rozprowadzone włosy wąsów są połączone z brodą i mają podobną długość.

Brody z blond włosami rosną szybciej. Jeśli więc masz intymny i spektakularny styl, ta broda jest dla Ciebie. To technika, która sprawi, że inni będą się za Tobą ślinić bez względu na to, gdzie pójdziesz!

Ta broda najlepiej pasuje do mężczyzn w wieku dwudziestu i trzydziestu lat. I to jest dobre uczucie, kiedy masz brodę!

Pełna kurtyna

Nic bardziej nie przypomina dzikiego wojownika niż blond broda o określonym wzorze. Jest to broda, którą "zapuszczasz do klatki piersiowej". Jest duża i niewyraźna, i widać, że ktoś włożył wiele wysiłku w jej pielęgnację.

Pamiętaj też, że jest to broda w całości. Jest to więc to samo, co ostatnia opcja, ale wymaga jeszcze więcej tygodni cierpliwości. Jak widzisz, ta broda nie jest naoliwiona. Nie została wypolerowana, ani nawet usunięta.

Ponadto, jest coś, co odpowiednio pomaga blondynom. Jasne brody, na przykład, mogą nie być rodzajem, który trzeba stylizować.

Możesz nadać im indywidualny charakter za pomocą wymienionych poniżej elementów. Na przykład, możesz łatwo poszerzyć końcówki wąsów.

Fuzzy

FuzzyNie ma w

nim zbyt wiele cech, które byłyby naprawdę wyjątkowe. Ma jednak kilka ciemniejszych odcieni blond włosów. Cechą charakterystyczną tej szczególnej blond brody jest jej naturalna nieostrość. Mimo, że włoski w tej brodzie są gęste, jest ona dość krótka.

Została ona zaprojektowana specjalnie dla mężczyzn z grubszym zarostem. A jeśli tak, to z pewnością spodoba Ci się uprawianie sportu w tym stylu!

Zobaczysz, że "włosy na podgardlu" nie są w żaden sposób zredukowane, ale są stale obecne.

Bokobrody są nakładane w tym samym czasie. Dzięki gęstości brody, nie ma mowy o nierównomiernej poprawie.

Ten wzór został stworzony specjalnie dla mężczyzn o trójkątnej skórze. Jak zauważyli nasi eksperci, jest to również dla osób, które siedzą na krzesłach z szorstką twarzą. Musisz zadbać o to, aby mieć możliwość wykształcenia normalnej brody!

Flicked

Choć ma surowy wygląd, jest zadbany i symetryczny. A do tego wymaga skrupulatnej opieki nad zwierzętami domowymi.

Jest to trudny wzór do pracy. Ta broda wymaga znacznej ilości olejowania i szczotkowania - zwłaszcza to ostatnie, które musisz wykonywać regularnie.

Jednakże, jako bonus, osiągniesz wygląd macho, którego pragniesz! Jest ona przydatna zarówno dla osób młodych, jak i starszych.

Sprawdza się również w przypadku wszystkich odcieni włosów blond. Niezależnie od tego, czy pozostawisz swoje blond włosy łyse, czy zdecydujesz się je rozwinąć. Jest to jedna z najlepszych fryzur na blond brodę.

Ponadto, dobrze się starzeje. Z taką brodą możesz się łatwo zestarzeć i nigdy nie będziesz musiał zmieniać stylu zarostu na inny. To znaczy, możesz zachować ten styl nawet wtedy, gdy zaczną pojawiać się białe włoski!

Co zrobić, jeśli chcesz zapuścić blond brodę?

blond brodaBlond broda

jest zazwyczaj naturalna, ale jeśli chcesz rozjaśnić włosy na twarzy, wysusz je ręcznikiem po prysznicu i zastosuj odżywkę

do włosów.

Wybierz dzień, w którym masz wystarczająco dużo czasu, aby wykonać rozjaśnianie dwa tygodnie po pierwszym zabiegu.

Wybierz kolor, który Ci odpowiada i nakładaj go partiami, jednocześnie czesząc i spinając włosy. Rozjaśniacz i wywoływacz muszą być zmieszane w równych ilościach, a po zakończeniu rozjaśniania należy nałożyć czepek.

Po spłukaniu włosów zimną wodą i rozjaśniaczem należy je wysuszyć. Będziesz potrzebował co najmniej trzy miesiące, aby wyhodować blond włosy, w tym czasie trzeba będzie postępować zgodnie z tymi procedurami.

 • Pozwól włosom na wzrost i nie gol się w tym czasie.
 • Regularnie oczyszczaj swoje blond włosy przy pomocy wysokiej jakości produktu.
 • Unikaj wyrywania zarostu.
 • Przycinaj brodę, gdy osiągnie ona odpowiednią długość.

Czytaj także:

Spiczaste brody Łatwy prosty sposób, aby wyhodować go w domu

Jak wybrać najlepszą blond brodę?

blond brodaczeJeśli

myślisz o szybko rosnącej brodzie, myślisz o Wikingach.

To musi być co najmniej pierwszy krok. Z drugiej strony, "Skandynawia" jest tak blond, jak to tylko możliwe.

I to właśnie tutaj uregulowano kilka form farbowania brody na blond. Inspiracji trzeba jednak szukać w odległej przeszłości.

A poza tym, pierwsze, co rzuca się w oczy, to "długowłosi blondyni" z ciałami entuzjastów i długimi włosami. To bardzo surowy wygląd. Jeśli chodzi o replikę, jest to również fantastyczne miejsce do rozpoczęcia.

Jeżeli chcesz stworzyć bardziej męski wizerunek, Twoja broda powinna mieć bardziej władczy wygląd.

A style zarostu, o których wspomnieliśmy w artykule, są właśnie o tym. Są najprzyjemniejsze i będą dla Ciebie funkcjonować!

Podsumowanie

Blond broda jest doskonałym sposobem, aby zostać zauważonym i wyglądać wyjątkowo w tłumie.

Teraz, gdy już zapoznałeś się z różnymi stylami blond brody, nadszedł czas, aby dowiedzieć się, który z nich najlepiej pasuje do Twojej osobowości.

Możliwe, że dany styl nie będzie pasował do Twojej budowy twarzy. Dopasuj fryzury do swojego odcienia skóry i baw się różnymi kolorami i długościami, aby odkryć, co najlepiej do Ciebie pasuje.

Nakładaj na skórę krem nawilżający i dużo odpoczywaj. Pozwól włosom na naturalny wzrost, zamiast regularnie je przycinać lub golić. Po kilku dniach broda zesztywnieje, a wtedy możesz ją przyciąć do pożądanej długości.

Mamy nadzieję, że pomogliśmy Ci uzyskać kilka niesamowitych Blondynka Style Broda Dla Mężczyzn.

Katarzyna

Redakcja nepenti.pl