Top 5 meksykańskich stylizacji wąsów i brody, które są ponadczasowe
13

grudnia

Top 5 meksykańskich stylizacji wąsów i brody, które są ponadczasowe

Wąsy i broda są symbolem męskości i odgrywają istotną rolę w podkreślaniu wyglądu danej osoby. Meksykańskie stylizacje wąsów i brody nie są wyjątkiem.

Odkąd uwaga Hollywood skierowała się w stronę czarodziejskich krain (Meksyk), pojawiło się kilka porywających i zniewalających stylizacji.

W tym artykule przyjrzymy się tym wszystkim złotym stylom z przeszłości, ocenimy, co jest obecnie w modzie, a co najważniejsze, jaki styl najbardziej Ci odpowiada.

Spis treści

 • Dlaczego meksykańskie wąsy i stylizacje brody są popularne?
 • 10 najlepszych meksykańskich wąsów do wypróbowania w stylizacji brody :
 • Top 5 stylów meksykańskich wąsów:
 • Klasyczne Meksykańskie Wąsy:
 • Wąsy ołówkowe:
 • Słynne wąsy podkowiaste:
 • Wąsy na kierownicy:
 • Te wąsy dobrze komponują się z następującymi stylami zarostu:
 • Kozia bródka + klasyczne meksykańskie wąsy:
 • Podkasane skronie + gładkie wąsy ołówkowe:
 • Długa broda + kierownica:
 • Połączone wąsy podkowiaste i francuskie:
 • Podsumowanie:

Dlaczego meksykańskie wąsy i style zarostu są popularne?

Mexican MustacheHollywood

ma zdolność do podjęcia czegoś z lat temu i uczynić go trend present.It może sprawić, że to samo. Meksykańska broda, a zwłaszcza wąsy są popularne ze względu na ich przesadną naturę.

Od 1970 roku ludzie szukali sposobów, aby odróżnić się od wyglądu klauna, który został ustalony ze względu na erę czystego golenia. Standardu wyznaczonego przez ich rodziców. Meksykańskie wąsy zapewniły im to, czego szukali, ponieważ były inne, wyjątkowe i mówiły, że nosząca je osoba jest wystarczająco pewna siebie.

W rezultacie pojawiły się różne odmiany tej brody i wąsów. Gęste brody i spiczaste wąsy to obecnie znak rozpoznawczy Meksykanów.

10 najlepszych meksykańskich wąsów do wypróbowania w stylizacji brody :

Ta historia jest fajna, ale jakie wąsy powinienem zapuścić? Jakie są moje opcje?

Dobre pytanie. Odpowiedź jest prosta, a mianowicie: Wybierz to, co pasuje.

To jest dosłownie tak proste.

Ale nie martw się. Aby ułatwić Ci podjęcie decyzji, zebraliśmy kilka najpopularniejszych stylów wąsów i brody, jakie noszą Meksykanie.

Top 5 stylów meksykańskich wąsów:

Meksykańskie wąsy Aby

zachować prostotę, zaczynamy od w

ąsów.

Z tymi wąsami możesz nosić prawie każdą brodę. Niektóre z tych stylizacji są wisienką na torcie, jeśli zapuszczasz je w połączeniu z konkretnymi stylami zarostu. (Czytaj do końca)

Klasyczne Meksykańskie Wąsy:

'Stare jest złotem', a klasyka wydaje się być tendencją teraźniejszości. Trochę to dziwne, ale nie będę narzekał, bo klasyczne meksykańskie wąsy starzeją się jak wino.

 • Jak zawsze, pierwszym krokiem jest zaprzestanie golenia i pogodzenie się z naturą.
 • Niech cholewka będzie bogata i gęsta od włosów.
 • Niech rośnie aż do momentu, kiedy włosy zaczną się łączyć z zarostem.
 • Nie jest to konieczne, ale możesz połączyć ściernisko z dolną częścią wąsów, aby jeszcze bardziej je uzupełnić.
 • Krótkie włosy i bardzo krótka broda będą wyglądać elegancko.

Wąsy ołówkowe:

Wąsy ołówkoweWiększość

Meksykanów, których spotkasz, będzie miała co najmniej brodę lub wąsy, ale od czasu do czasu możesz zauważyć niektórych, którzy mają cienkie wąsy, które wyglądają, jakby ktoś narysował je ołówkiem

.

Większość z nas, słysząc słowo wąsy, od razu myśli o grubych i ciężkich, ale nie każdy może je zapuścić. Na szczęście możesz pokazać światu, że jesteś macho, nosząc jedynie cienką i elegancką linię między górną wargą a nosem.

Zapuszczenie ołówkowej brody jest łatwe, oto jak;

 • Użyj trymera, aby uzyskać pożądaną długość.
 • Zgol przycięte włosy.
 • Następnie użyj maszynki do strzyżenia, aby uzyskać dodatkową czystość.

Słynne wąsy podkowiaste:

Podkowiaste wąsy, symbol śmiałych i odważnych, mogą pasować do Ciebie. Być może pamiętasz je od słynnej supergwiazdy, Hulka Hogana. Gęste linie włosów spływające z obu stron ust sprawią, że w mgnieniu oka będziesz wyglądać jak motocyklista.

Podkowy są uważane za szczęście i jeśli wierzysz, że twoje szczęście będzie wpadać z dachów przez:

 • Wybieranie grzebienia do trymera o określonej długości
 • Po przycięciu, następnym krokiem jest przycinanie. Ostrożnie przycinaj obszar, od którego wąsy będą schodzić w dół.
 • Zgol przycięte włosy i umyj twarz zimną wodą.
 • Jesteś gotowy, aby doświadczyć teraz szalonego poziomu szczęścia.

Znany również jako spaghetti i często określane w kierunku biker ze względu na jego uderzające podobieństwo z uchwytami, wąsy kierownicy jest duża grupa rodziny.

Potrzebujesz jednak czasu. 90 do 120 dni, aby być dokładne. Ale nie zniechęcaj się, bo twoje wąsy będą przechodzić przez wiele faz, aż osiągną ostateczną formę. A każda faza będzie miała swój własny wygląd i nie będzie wyglądać źle.

Wąsy na kierownicy:

Meksykańskie wąsy w kapeluszu
 • Pozwól włosom rosnąć i nie przycinaj ich w pobliżu dolnej wargi.
 • Upewnij się, że szczotkujesz i stylizujesz wąsy, gdy osiągną tę długość.
 • Olejek do wąsów i wosk do wąsów mogą przyspieszyć ten proces.
 • Nałóż trochę wosku podczas stylizacji, aby uzyskać efekt "flip".

Te wąsy pasują do następujących stylów zarostu:

Niektóre z tych stylów wąsów będą dobrze wyglądać samodzielnie, podczas gdy inne mają tendencję do mieszania super dobrze z lekką lub w niektórych przypadkach, bardzo długą i ciężką brodą.

Ogólna zasada jest taka, że jeśli szukasz wąsów w kształcie kierownicy i innych grubych stylów, takich jak podkowa, zarówno mniejsza, jak i gęstsza broda będą wyglądać dobrze. Jednak w przypadku innych stylów, takich jak wąsy w kształcie ołówka, lepiej sprawdzi się mniej obszerna broda.

Kozia bródka + Klasyczne meksykańskie wąsy:

Klasyczne meksykańskie wąsy mają tendencję do zagęszczania się w miarę wzrostu. Możesz więc wybrać różne warianty zarostu, aby uzupełnić go w różnych fazach.

Gdy wąsy znajdują się w fazie wzrostu, wybierz mniejszą kozią bródkę na środku. Gdy stają się grubsze i bardziej szemrane, możesz zdecydować się na dłuższą kozią bródkę.

Przystrzyżone skronie + gładkie wąsy ołówkowe:

Twoje opcje są niezliczone, jeśli chodzi o warianty wąsów z ołówkiem, ale style brody już nie tak bardzo.

Ołówkowe wąsy mogą wyglądać dobrze z doczepionym zarostem francuskim. Aby to się udało, zarówno wąsy, jak i broda muszą być cienkie.

Innym rozwiązaniem jest wykorzystanie włosów na skroniach i przy dolnej linii żuchwy do stworzenia ładnego kształtu półksiężyca.

Długa broda + kierownica:

Meksykański MustachHandlebar

pasuje do prawie wszystkiego, od czystego golenia do masywnej brody. Handlebar we wczesnych fazach ma tendencję do niższych obrotów, a czyste golenie może załatwić sprawę.

Dobrą stroną meksykańskich wąsów i brody jest możliwość wyboru. Weźmy na przykład w pełni wyrośniętą kierownicę, która w połączeniu z przerośniętą brodą nie może być już bardziej elegancka. Stylizacja i optymalizacja za pomocą wosku do wąsów może sprawić, że z zera staniesz się bohaterem.

Połączone wąsy podkowiaste i francuskie:

Patrząc na podkowiaste wąsy, nie trzeba być geniuszem, by zorientować się, że naturalnie przypominają francuskie. Dlaczego więc nie dać mu tego, na co zasługuje, prawda?

Plusem jest to, że wymaga to tylko odrobiny wysiłku. W tym przypadku nie musisz robić wiele, ponieważ wąsy wykonają 90 procent pracy same. Wystarczy, że boki będą schludne i czyste i gotowe.

Następnym krokiem jest zgolenie kropki jazzowej i reszty brody (pod warunkiem, że pozwolisz jej trochę urosnąć).

Wnioski:

Meksykanie mają nieco hiszpańskie powiązania i hiszpańską krew. Tak więc, meksykańskie wąsy i brody reprezentują ich linię krwi, która charakteryzuje się gęstą brodą i mętnymi wąsami.

Najważniejsze jest to, że te style nie będą pasować do każdego, więc możesz wybrać jeden z powyższych stylów, który będzie dla Ciebie odpowiedni.

Ponadto, co można zrobić, to zmienić długość i grubość i rock setki różnych odmian każdego z nich.

Katarzyna

Redakcja nepenti.pl