Fryzura Andre Silva: Tylko 5 kroków, by mieć najlepszy quiff
14

stycznia

Fryzura Andre Silva: Tylko 5 kroków, by mieć najlepszy quiff

Innym cennym nabytkiem Portugalii jest Andre Silva. Towarzysząc w środku pola obok Cristiano Ronaldo, Andre Silva nigdy nie zawodzi kibiców. Ten niesamowity piłkarz nie tylko zaskakuje swoimi umiejętnościami, ale także efektowną, przyciągającą wzrok fryzurą.

Andre Silva ma kilka atrakcyjnych fryzur. Często można go było zobaczyć w undercut, buzzcut, grzywce i innych fryzurach. Jednak najnowsza fryzura Andre Silvy jest przepiękna. Jest to quiff. Quiff jest zawsze najlepszym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o nadanie włosom dodatkowych funkcji pielęgnacyjnych.

Tutaj, w tym artykule, będziesz miał wskazówki krok po kroku, aby mieć najnowszą quiff Andre Silva Haircut.

Spis treści

 • Czy fryzura Quiff Andre Silva to dobry wybór dla mnie?
 • Jak mieć fryzurę Andre Silva Quiff?
  • Krok 1: Przygotuj włosy do zabiegu.
  • Krok 2: Używaj trymera po bokach.
  • Krok-3: Włosy na szczycie
  • Krok-4: Sprawdźmy, co z tyłu głowy
  • Krok-5: Ostatnie kroki w okolicach uszu
 • Wnioski

Czy fryzura Quiff Andre Silva to dobry wybór dla mnie?

Czy masz to samo pytanie w głowie? Przeczytajmy to. Podaję tutaj kilka wskazówek dotyczących quiffu oraz kształtu twarzy Andre Silvy. Jeżeli pasują one do Twojej specyfikacji, to jesteś gotowy do wyjścia.

 1. Quiff może być wykonany na każdej strukturze włosów. Jeżeli jednak interesuje Cię fryzura Andre Silva, ważne jest, abyś miał proste włosy. Właścicielki włosów falowanych mogą jednak spróbować.
 2. Quiff najlepiej wygląda na twarzach o kształtach rombu, trójkąta i kwadratu. Andre Silva ma kształt twarzy pomiędzy kwadratem a diamentem.
 3. Na koniec, musisz mieć możliwość zwiększenia długości włosów, co najmniej o 4 do 5 cali. Quiff zawsze powinien być wykonywany na długich włosach.

Czy posiadasz te cechy? Następnie nadszedł czas, aby mieć wskazówki dla Andre Silva Quiff Haircut.

Jak zrobić fryzurę Andre Silva Quiff?

Oto 5 prostych kroków. Postępuj zgodnie z nimi, a otrzymasz wyniki w dłoni (przepraszam, na głowie). Zaczynajmy.

Krok 1: Przygotuj włosy do zabiegu

Wydłużenie włosów jest pierwszym kluczowym krokiem. Przyjmuj zdrowe pokarmy bogate w keratynę, aby szybciej rosły Twoje włosy. Marchew, szpinak, żółtka jaj i najlepsza zdrowa żywność na co dzień. Unikaj niezdrowej i tłustej żywności, aby uzyskać lepszy wzrost włosów.

Nie zapominaj również o dbaniu o włosy od wewnątrz. Musisz zapewnić im odpowiednie odżywianie. Olej jest najlepszy. Upewnij się, że twój olej zawiera migdały i materiały organiczne, a nie sztuczne chemikalia.

Krok-2: Używaj trymera po bokach

Używanie trymera po bokach wymaga cierpliwości. Nie daj się zdemotywować, że nie masz talentu lub jest to twój pierwszy raz w tej sztuce. Po prostu uważnie wykonuj kroki, ponieważ boki są ważne dla quiffu.

Po pierwsze, zrób linię podziału między górą a bokami. Ostrożnie przeciągnij trymer 2 do 3 razy, tak aby linia podziału była wyraźna jak w przypadku fryzury Andre Silva. Nie pozwól trymerowi odpocząć. Po bokach pracuj z prędkością 1.

Ponownie, musisz wykonać pewną sztuczkę. Uruchamiaj trymer w taki sposób, aby uzyskać różnice w gęstości. Trudno to zrozumieć? Dobrze! Ułatwmy to.

Od punktu w pobliżu czoła (po bokach), narysuj łuk do tyłu. Górna część powinna być bardzo gęsta w porównaniu do dolnej. To, jak bardzo będzie ona gęsta, zależy od Ciebie.

Krok 3: Włosy na górze

Teraz, Twoja górna część głowy wymaga zabiegów pielęgnacyjnych. Czy zauważyłaś jak błyszczące są jego górne włosy? Raz w tygodniu używaj szamponu i odżywki. Stosuj odżywczy olejek do włosów.

Tutaj przyda się grzebień. Zamiast grzebienia, lepiej użyć szczotki. Pozwól, by Twoje włosy były ułożone w jednym konkretnym kierunku.

Upewnij się, że linia podziału jest widoczna z zewnątrz. Zaznacz miejsce, w którym będziesz codziennie przeczesywać włosy.

Uwaga: Jeżeli robisz tę fryzurę po raz pierwszy, czesanie jest ważne, aby była ona trwała. Poświęć więcej czasu na czesanie, co najmniej 5 do 6 razy dziennie.

Krok 4: Sprawdźmy co z plecami

Pielęgnacja pleców będzie super łatwa. Zrób to tak samo krótko jak boki. Gęstość włosów zależy od Ciebie. Zalecam jednak, abyś używał trymera w najniższym punkcie.

Etap 5: Końcowe czynności w okolicach uszu

To jest coś nowego w tej fryzurze. Fryzura Andre Silva jest niekompletna bez tego kroku. Użyj maszynki lub trymera wokół uszu, aby stworzyć idealną granicę włosów.

Chociaż zarost nie jest częścią fryzury, bez niego fryzura Andre Silva nie będzie idealna. Upewnij się, że gęstość zarostu jest taka sama jak dolnej części boków.

Podczas przycinania boków, nie wolno przecinać łącznika między włosami a brodą. Zmień jego kształt dzięki swoim umiejętnościom trymerskim. Lekki zarost będzie dobry. Zachowaj styl koziej brody z niewielką ilością włosów.

Czyż fryzura Andre Silvy nie jest prosta?

Podsumowanie

Każda fryzura ma w sobie coś wyjątkowego, co sprawia, że jest niepowtarzalna na swój sposób. Z pewnością fryzura Andre Silvy jest jedną z nich. Wśród tak wielu gwiazd futbolu, Andre Silva zapisał się złotymi zgłoskami.

W ten sposób Andre Silva Quiff zostanie dopełniony. Andre Silva ma także inne fryzury. Wypróbuj quiff, aby być w centrum uwagi. Powodzenia!

Arkadiusz

Redakcja nepenti.pl