4 proste kroki, jak mieć fryzurę w stylu Dominica Sherwooda
1

stycznia

4 proste kroki, jak mieć fryzurę w stylu Dominica Sherwooda

Dominic Anthony Sherwood to niezwykle inteligentny i przystojny aktor, znany po tym jak zagrał rolę Christiana Ozery w satyrycznym horrorze "Akademia wampirów", a także Jacka Waylanda w serialu fantasy "Shadowhunter".

Niewątpliwie, jego wyjątkowa fryzura pochlebia wszystkim. Jeśli chodzi o ikony stylu, Dominic Sherwood Haircut jest jedną z najcenniejszych postaci na tej liście. Choć w różnych filmach można było zobaczyć go w różnych fryzurach, to fryzura, którą tutaj omówimy jest wyjątkowa.

Cechy tej fryzury Dominic Sherwood zostały wymienione poniżej. Wraz z tym, będziesz miał jasne instrukcje na temat tego, kto może mieć go i jak uzyskać tę fryzurę. Mogę obiecać, że jeśli będziesz postępować zgodnie z tymi krokami, będziesz mieć niezwykły wygląd dla siebie.

Spis treści

 • Jakie są cechy charakterystyczne fryzury Dominic Sherwood?
 • Kto może mieć fryzurę Dominic Sherwood?
 • Co zrobić, aby mieć fryzurę Dominica Sherwooda?
  • Krok 1: Nałóż piankę stylizującą.
  • Krok 2: Zrób przedziałek z lewej strony.
  • Krok 3: Teraz użyj szczotki radialnej.
 • Krok 4: Kolor
 • Podsumowanie

Jakie są cechy charakterystyczne fryzury Dominica Sherwooda?

cool cutGłównym

motywem jego fryzury jest wyglądać cool i casual, ale inteligentny w tym samym czasie. Zanim wybierzesz się na strzyżenie, musisz wiedzieć o kilku rzeczach. Dlaczego dana fryzura wygląda dobrze na osobie, którą próbujesz naśladować. Po drugie, czy posiadasz te same cechy, aby uzyskać taką fryzurę?

Odpowiedź na te dwa pytania może rozwiązać Twój problem. Przejdźmy więc do naszego tematu. Tutaj zobaczysz, jakie są cechy charakterystyczne fryzury Dominic Sherwood.

 • Dominic Sherwood ma kształt twarzy przypominający diament, dla wielu jest to kształt owalny. Co więcej, jego kształt twarzy idealnie pasuje do tej fryzury.
 • Długość jego włosów to prawie 4-5 cali, zwłaszcza z przodu. Pozostałe partie są stosunkowo mniejsze niż górna, przednia część.
 • Jego włosy mają złoty kolor. Fryzura, którą nosi wygląda dobrze na twarzy bez zarostu, czego on jest przykładem.

Te trzy punkty są kluczowym czynnikiem stojącym za doskonałością Dominic Sherwood Haircut. Zobaczmy, czy możesz ją mieć, czy nie.

Kto może mieć fryzurę Dominic Sherwood?

Jak już wspomniano, Dominic Sherwood Haircut jest dla tych, którzy uwielbiają być ikoną stylu. Jeśli masz potencjał, aby ją mieć, to i tak ją będziesz mieć. W tym celu nasz poradnik na pewno Ci pomoże. Są jednak dwa czynniki, o których musisz wiedzieć przed rozpoczęciem.

Jak widać na zdjęciach, fryzura ta dobrze wygląda na włosach prostych. Dlatego posiadaczki włosów falowanych i kręconych mogą mieć problem z ułożeniem jej, chyba że nie wykonują prostowania.

Jakie kroki należy podjąć, aby mieć fryzurę Dominic Sherwood?

Uzyskanie fryzury jak Dominic Sherwood jest proste, wystarczy iść do fryzjera i powiedzieć, że potrzebuję fryzury jak Dominic Sherwood (tylko żartuję). Co naprawdę musisz zrobić, to wykonać wszystkie kroki, które wymieniłem.

Te kroki w połączeniu nie zajmie więcej niż 10 minut, aby zakończyć, a fryzura będzie trwać godzinami.

Przeczytaj więc uważnie wszystkie kroki i postępuj zgodnie z nimi.

Krok 1: Nałóż piankę stylizującą

Najpierw musisz nałożyć na włosy piankę, która zdecydowanie ułatwi cały proces, a także zapewni lepsze rezultaty. Możesz zauważyć jedwabistość tej fryzury Dominic Sherwood. To sprawia, że fryzura jest bardziej atrakcyjna.

Musisz wykonywać ten krok ostrożnie przez 1 do 2 tygodni. Ponieważ włosy mają od 4 do 5 cali długości, ważne jest, aby zapewnić im odżywienie i stabilność.

Nie pomijaj więc tego kroku.

Krok 2: Zrób partycję z lewej strony

"145037_0794" autorstwa Walt Disney Television jest udostępnione na licencji CC BY-ND 2.0

Nie używaj do tego gołych rąk, użyj grzebienia i tak zrób przedziałek z włosów na lewą stronę. Rozczesz włosy w przeciwnym kierunku, czyli na prawą stronę. Lewy i prawy bok powinny być przycięte na mniejszą długość niż górna partia.

Zmieszaj je w proporcji 2:1. Użyj nożyczek, aby zrobić to prawidłowo.

Krok 3: Teraz użyj pędzla radialnego

fajne

cięciePamiętaj, że nie musisz używać dużej szczotki radialnej. W tym rodzaju fryzury, szczotka odgrywa kluczową rolę. Ponieważ Twoim głównym motywem jest wyprostowanie włosów i zapewnienie im stabilności, po użyciu żelu do włosów musisz użyć szczotki, najlepiej szczotki promieniowej.

Krok 4: Kolor

cool cutsIf to

była inna fryzura, nie powiem ci mieć kolor. Ale jak Dominic Sherwood fryzura, sam jest stylowe fryzury, trzeba go kolor, aby wyglądać tak dobrze, jak on. Złoty to kolor jego włosów. Po strzyżeniu, nałóż farbę na włosy. Spłucz szamponem, a następnie umyj włosy odżywką.

Następnie wykonaj ostatnie czesanie, aby utrwalić fryzurę. Upewnij się, że włosy są całkowicie suche, ponieważ jeśli nie są całkowicie suche, możesz mieć problem z układaniem włosów później.

Wnioski

Dominic Sherwood wygląda bardzo dobrze, ale musisz wiedzieć, że jeśli ta fryzura nie pasuje do Twojego kształtu twarzy, możesz mieć problemy. Istnieje 6 podstawowych typów kształtów twarzy (podłużna, okrągła, kwadratowa, sercowata, owalna i diamentowa) i znalezienie idealnej fryzury dla Twojej twarzy może być trudne.

Proponuję więc zapoznać się z tym artykułem, aby poznać idealną fryzurę, która będzie pasować do Twojej osobowości i sprawi, że będziesz wyglądać najlepiej jak potrafisz. Wiele wspaniałych fryzur jest do wypróbowania. Wybierz najlepszą z nich.

Iwona

Redakcja nepenti.pl