Znalezienie inspiracji w ludziach i miejscach
20

listopada

Znalezienie inspiracji w ludziach i miejscach

Inspirację można znaleźć w najbardziej niespodziewanych miejscach. Bycie otwartym na poznawanie nowych ludzi, doświadczeń i możliwości to coś, o czym nasza założycielka Amanda czuje się bardzo mocno.

Dużo myśleliśmy o inspirujących kobietach od kiedy

kawałek o FridaKahlo z zeszłego miesiąca

kiedy Amanda odwiedziła wystawę Making Herself Up w V&A i zainspirowała się historią Fridy. W tej pracy spoglądamy wstecz na wpływowych ludzi i miejsca, które zainspirowały ją w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Mamy nadzieję, że będziecie wystarczająco urzeczeni jej doświadczeniami, aby pójść i poszukać tych możliwości dla siebie.

Amanda została poruszona niedawną wizytą w Forest Row i już czuje się zmuszona do powrotu. Przytulna wioska w East Sussex z nostalgicznym uczuciem - mówi Amanda - "kiedy wyjeżdżałam, czułam się, jakbym się uściskała z tego doświadczenia". Nie dajcie się jednak zwieść historycznie wyglądającym ulicom, to nie jest żadna wioska zamrożona w czasie. Zamiast tego mówi, że "jest to miejsce, w którym ludzie troszczą się o nasze dobre samopoczucie, emanują miłością i dobrocią z poczuciem przyszłości, a nie przeszłości". Na jej cichych, brukowanych ulicach znajdują się trzy sklepy, które szczególnie utkwiły Amandzie jako inspirujące.

OneThe Square

Dzięki eleganckiej estetyce sprzyjającej czystym liniom i wypranej palecie kolorów,

One The Square

jest przystanią dla minimalistów. Nic dziwnego, że Amanda poczuła się zainspirowana rękodziełem, tekstyliami i ceramiką od wielu zręcznych twórców. Właściciele nie są jednak zadowoleni z tego, że zachowują te talenty dla siebie, więc co tydzień organizują warsztaty umiejętności w każdym zakresie, od szycia po tworzenie wzorów. Nie tylko miejsce do podziwiania pięknych przedmiotów, kreatywność wisi w powietrzu na One The Square, tchnąc inspirację w każdą osobę, która wejdzie do jego drzwi.

Gaia Naturalne Zdrowie

to holistyczna klinika i aptekarz oferująca szereg produktów i terapii pochodzących z natury. Wybierz akupunkturę lub masaż szwedzki z ich długiej listy zabiegów holistycznych, albo poleć idealny nalewak na Twoją dolegliwość aptekarzowi na miejscu. Nigdy nie odchodząc od ich celu, jakim jest tworzenie najlepszych, najbardziej naturalnych produktów, pozostawisz w tym sklepie uczucie odnowionego, odświeżonego i w pełni zainspirowanego!

STIL Lifestyle

Stworzona w 2013 roku z myślą o stworzeniu spokojnej, pięknej przestrzeni, w której klienci mogliby robić zakupy na ubrania, piękno i swój dom.

STIL Styl życia

sklep w Forest Row z pewnością realizuje te cele. Dzięki spokojnemu otoczeniu, zakupy tutaj nie wiążą się z żadnym głośnym, nieregularnym stresem codziennego sklepu. Wybieraj unikalne elementy spośród wielu ręcznie wybieranych projektantów, mając pewność, że każdy element został dokładnie sprawdzony, aby zapewnić, że spełnia najwyższe standardy jakości i trwałości. Tak samo relaksujące jak nasze własne zabiegi w salonie, masz gwarancję, że wyjdziesz za drzwi dokładnie w spokoju.

Świeże letnie dostawy w sklepie już teraz. Znajdź nas na 16 Hartfield Rd Forest Row. Poświęć chwilę na ochłonięcie i przejrzyj nasze salony piękności, stylu życia i mody. . . . . . . #fashion #homewares #beauty #www.stil-lifestyle.com

Obok tych urzekających miejsc, Amanda znalazła ostatnio inspirację w pełnych pasji, oddanych kobietach. Wiedząc, jak wiele zaangażowania, zapału i kreatywności wkłada w realizację swoich pasji, uwielbia poznawać kobiety, które kierują się własnymi ambicjami. Zawsze otwarta na spotkania i uczenie się od aspirujących ludzi, oto trzy kobiety, których Amanda pragnie świętować sukcesy.

Sally Carmichael: Znajdź spokój z Sacarmi

Sally założona

Sacarmi

by pomóc innym wytworzyć wewnętrzną energię potrzebną do przezwyciężenia presji życia i poradzenia sobie ze wszystkim, co ma do zaoferowania. Ekspert w dziedzinie pilates, szamanizmu, jogi Kundalini i medytacji gong, aby wymienić tylko kilka, Sally na pewno wie coś lub dwa o relaksie. Po latach nauki Sally prowadzi teraz kursy, zajęcia i warsztaty w Sacarmi Studios w Surrey, a nawet rozpowszechnia swoje przesłanie o spokoju na odosobnieniach w słonecznej Portugalii i Australii. Z takim zamiarem dzielenia się jej technikami, nie ma się czemu dziwić, że nie wszyscy możemy być zainspirowani przez Sally.

Carole Dowling: Trening osobisty z różnicą

W swoim bogatym doświadczeniu jako osobisty trener i dietetyk, Carole nauczyła się, że nacisk na ćwiczenia powinien być zawsze położony na przyjemność. Dzięki jej osobistym usługom treningowym

Ciesz się szkoleniem

Uważa, że nauka zabawy z ruchem i aktywności jest najlepszym sposobem na rozpoczęcie pozytywnych zmian, w kierunku zdrowego i zrównoważonego życia. A teraz, gdy lato dobiega końca, Carole rozpoczęła kurs, który koncentruje się na inwestowaniu czasu i energii w przygotowanie się do nadchodzącego zimowego bluesa. Skupia się on na pozytywnym odżywianiu organizmu, z którym wszyscy powinniśmy zacząć żyć.

Jeśli szukasz inspirującej historii o dwóch kobietach-przedsiębiorcach, to nie szukaj dalej niż Sarah i Sophie z

Zrobione Liczenie owiec

. Jako dawni bezsenność, para była zmęczona poleganiem na niezliczonych pigułkach i lekach, które lekarze przepisywali, więc wykształcili się, aby znaleźć własne, naturalne rozwiązania. Obracając swoje dolegliwości w pozytywnym przedsięwzięciu biznesowym, kobiety używają teraz swojej strony, aby dzielić się z innymi poradami na temat tego, jak zasnąć naturalnie, jak również sprzedaży naturalnych środków, które będą miały cię dryfuje off spokojnie.

Podobnie jak Amanda, mamy nadzieję, że zainspirowały Cię niesamowite historie, które te osoby i miejsca trzymają. Szukasz jeszcze większej inspiracji od Amandy i innych naszych stylistów?

Arkadiusz

Redakcja nepenti.pl