Produkty, dzięki którym włosy będą gotowe na zimę
9

sierpnia

Produkty, dzięki którym włosy będą gotowe na zimę

Dużo mówimy o tym, jak przygotować włosy na lato, ale nie o zimie. Ponownie, jest to ogromna zmiana pory roku i musimy przygotować nasze włosy w najlepszy sposób. Zamiast chronić nasze włosy przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych, musimy chronić je przed spustoszeniem (i mam tu na myśli spustoszenie) zimowej pogody.

Zima oznacza zimną pogodę. Fakt. Ale przechodząc od mrozu do centralnego ogrzewania, nosząc czapki i szaliki, musimy zadbać o nasze włosy.

Fryzura po lecie

We wrześniu nasza książka wizyt jest bardzo zajęta i nie bez powodu. Goście przychodzą do naszych londyńskich stylistów na strzyżenie po lecie. Plaża, słońce, festiwale, dni spędzone w parku i długie piękne noce oznaczają, że włosy mogą być zniszczone. Ładne podcięcie to najlepszy sposób na przygotowanie włosów do zimy i zapobiegnięcie dalszym zniszczeniom, gdy nadejdzie zmiana pogody. Zauważamy również ogromną zmianę trendów z letnich na zimowe. Lato sprawia, że czujemy się jak boho, natomiast zimą powracamy do mocnych i szykownych stylizacji.

Sprawdź także: 5 rzeczy, które warto wiedzieć przed wizytą u fryzjera

Kolory po lecie

Podczas gdy kwiecień-czerwiec jest pełen pływających, plażowych fal, wrzesień pokazuje nam głębsze odcienie. I po prostu to uwielbiamy. Miedziane i czerwone odcienie, jak zawsze będą w tym roku bardzo popularne, więc zachowaj ich głębię.

Jesienna pielęgnacja włosów

Jak już wspomniałyśmy, na zimę wybieramy ciemniejsze kolory, dlatego upewnij się, że Twój szampon jest przyjazny dla koloru włosów. Polecamy REDKEN Colour Extend.

Zimowy klimat sprawia, że nasze włosy potrzebują nawilżenia. Zalecamy wizytę u stylisty, aby uzyskać od niego profesjonalną rekomendację, ale my polecamy naszą starą wierną przyjaciółkę, REDKEN Real Control. Pozostaw ją na włosach na godzinę lub dłużej raz w tygodniu, aby utrzymać ich nawilżenie.

Zakładanie i zdejmowanie kapeluszy może powodować elektryzowanie się włosów

Jest powód, dla którego ludzie kochają serum do włosów, i nie chodzi tu tylko o połysk. Mogą one również dodać Twoim włosom nawilżenia. Wypróbuj Kerastase Elixir Ultime, ponieważ zawiera ono olejek arganowy, znany ze swoich odżywczych właściwości.

Iwona

Redakcja nepenti.pl