Spacer tą drogą - 5 naszych ulubionych wiosennych spacerów po Londynie
20

maja

Spacer tą drogą - 5 naszych ulubionych wiosennych spacerów po Londynie

Pory roku się zmieniają. Żegnamy gorzki chłód, witamy jasne słońce (mamy nadzieję!). W The Chapel uwielbiamy w pełni korzystać z uroków przebywania na świeżym powietrzu, ale jest to coś, z czym wielu z nas w Londynie walczy. Zapominamy o zielonych ucieczkach, odcinkach kanałów i wspaniałych widokach w miesiącach zimowych. Wiosna to czas na powrót do domu!

Popołudnie na świeżym powietrzu lub chłodny niedzielny spacer mogą zdziałać cuda dla umysłu, ciała i duszy. Dodatkowo, jest to czas, który możesz poświęcić tylko sobie. Więc aby dać Ci trochę inspiracji, zebraliśmy kilka najpiękniejszych londyńskich wędrówek i spacerów, w tym kilka ulubionych przez stylistów The Chapel i zespół ds. relacji z gośćmi!

Wybierz się do południowo-wschodniego Londynu i zanurz się w jednym z londyńskich parków królewskich. Oczekuj wspaniałych widoków na Tamizę, Isle of Dogs i City of London. Gabrielle Gray z naszego zespołu Guest Relations proponuje, abyś zaczął od bujnej zieleni parku, a następnie udał się do Obserwatorium Greenwich, aby podziwiać piękne widoki miasta. Po podziwiania widoków, udaj się na lunch na Greenwich Market. Gabrielle mówi: "Mają tam niesamowite uliczne jedzenie i kilka wspaniałych straganów". Ci, którzy lubią uczyć się w ruchu, mogą wybrać się do

Cutty Sark

W odległości krótkiej przejażdżki pociągiem na południe od centrum Londynu znajduje się Richmond Park - największy park królewski w Londynie i jeden z najbardziej zachwycających terenów zielonych, jakie miasto ma do zaoferowania. Ten ogromny rezerwat przyrody i dzikich zwierząt jest pełen naturalnego piękna, jest domem dla dzikich jeleni i jednych z najstarszych drzew w Wielkiej Brytanii. Jeśli masz ochotę, możesz wybrać się na przejażdżkę konno i powozem po parku - to luksusowy sposób na podziwianie rewelacyjnych widoków! Po porządnej dawce świeżego powietrza, zakończ swoją wycieczkę w uroczych gruzińskich herbaciarniach w

Pembroke Lodge

Uwielbiamy zakupy, a nikt nie lubi ich bardziej niż

Karlene

. Karlene z naszego londyńskiego salonu proponuje wycieczkę na targ Portobello, który słynie z długiego na pół mili targu antyków. Pełen ukrytych skarbów i niepowtarzalnych ubrań, ten piękny rynek na świeżym powietrzu jest idealnym miejscem na terapię detaliczną na świeżym powietrzu. Znajdziesz tu całą gamę różnych sprzedawców, z których każdy ma do opowiedzenia swoją własną historię. Na koniec nie zapomnij zatrzymać się w jednej z uroczych kawiarenek po drodze, aby skosztować np.

Być może najsłynniejszy z wielu londyńskich terenów zielonych, Hyde Park, jest obowiązkowym miejscem do odwiedzenia w okresie letnim. Polecamy wypożyczenie roweru (lub skorzystanie z wielu stacji Boris Bike rozmieszczonych w całym mieście), aby przejechać się po parku i zobaczyć most Serpentine, fontannę Joy of Life i posąg Achillesa. Poświęć chwilę, aby zatrzymać się przy każdym z nich i zastanowić się nad pięknym miejscem przed tobą - to da ci zupełnie nową perspektywę na przestrzeń wokół ciebie.

Harriet

Arkadiusz

Redakcja nepenti.pl