5 najmodniejszych stylizacji brody Balbo
18

grudnia

5 najmodniejszych stylizacji brody Balbo

Omówiliśmy wiele stylów brody, ale zawsze jest zapotrzebowanie na coś nowego. Broda w stylu Balbo nie jest nowa. W rzeczywistości jest tak stary, jak sam Italo Balbo, człowiek, który uczynił go popularnym podczas II wojny światowej. Ale to jej wygląd sprawia, że zajmuje tu poczesne miejsce.

Ten styl zarostu charakteryzuje się półksiężycowatą brodą i wąsami, które są odłączone od jazzowego dab. Wąsy wydają się być zawieszone pomiędzy nosem a górną częścią głowy. Powodem, dla którego ten styl jest tak popularny, jest jego przypadkowość.

Cienki pasek włosów wzdłuż linii żuchwy, rozłączone wąsy i wygląd odwróconego "t" to filary tej stylizacji brody.

Spis treści

 • Co styl Balbo mówi o Twojej osobowości?
 • Czy każdy może nosić brodę Balbo?
 • Typy twarzy Które mogą rock różne warianty Balbo brody:
  • Twarz o kwadratowym kształcie:
  • Okrągły kształt twarzy:
  • Kształt twarzy sercowej:
 • Najważniejsze - jak zapuścić brodę Balbo?
  • Nie golić się:
  • Lekkie użycie trymera:
  • Brzytwa:
  • Szczególnie dbaj o wąsy:
  • Kilka dodatkowych wskazówek:
 • 5 najmodniejszych stylizacji brody Balbo:
  • Styl Mussoliniego:
  • Balbo with a Mustache wariacja:
  • Zorientowany na społeczeństwo:
  • Balbo z długą brodą i kucykiem:
  • Pencil Balbo with a Pencil Mustache:
 • Ogólnie rzecz biorąc, można powiedzieć:

Co styl brody Balbo mówi o Twojej osobowości?

Styl ten został po raz pierwszy przyjęty przez faszystę. Resztę możesz dopowiedzieć sobie sam. Noszenie go w tamtych czasach było uważane za skrajnie prawicowy, autorytarny styl. Teraz jednak jest symbolem bycia odważnym i pewnym siebie na tyle, by odkrywać to, co kiedyś było i nadal jest zakazane przez społeczeństwo.

Z taką brodą będziesz obrazem chodzącej męskości.

Czy ktoś może nosić Balbo?

Większość ludzi zna Balbo z jego rodzinnej brody Anchor. Kto nie zna Tony'ego Starka i jego słynnej brody Iron Mana?

Tony Stark i Johnny Depp w pojedynkę przywrócili dawny styl zarostu jako symbol bycia odważnym. Ale to nie ma znaczenia, kto co zrobił, jeśli nie możesz skorzystać z tego, co zrobił, prawda?

Czy mogę nosić brodę Balbo (lub brodę Anchor, jeśli o to chodzi)? Czy to będzie pasowało do mojej geometrii twarzy? Czy w tej brodzie będę wyglądał tak dobrze jak Tony?

Czytaj dalej, aby się tego dowiedzieć.

Typy twarzy, które mogą nosić różne warianty zarostu Balbo:

Broda

BalboFaktem jest, że żadna broda nie pasuje do każdego tak samo dobrze. Można więc śmiało powiedzieć, że klasyczna broda Balbo nie jest dla każdego. Nie należy się jednak zniechęcać, ponieważ niewielkie zmiany w stylizacji, takie jak skrócenie włosów przy wąsach lub lekkie zagęszczenie ich w okolicach linii żuchwy, mogą sprawić, że broda ta będzie pasować każdemu.

Oto lista typów twarzy, do których pasuje ten styl zarostu i jakie są jego warianty:

Twarz w kształcie kwadratu:

Dobra wiadomość dla osób o kwadratowym kształcie twarzy, ponieważ ta fryzura z brodą Balbo jeszcze bardziej zangielszcza ich twarz, a jeśli starannie ułożą włosy pod kątem, mogą również zdecydować się na nadanie twarzy nieco okrągłego kształtu.

broda balbo przy kwadratowym kształcie twarzy

Okrągły kształt

twarzy:

Okrągła twarz najbardziej skorzysta na tej stylizacji brody. Ponieważ w tym przypadku zarost na linii żuchwy pozostaje nienaruszony, zbyt okrągła twarz może sprawiać wrażenie nieco kwadratowej. Odwrócona litera "t" w obszarze jazz dab może nadać jej jeszcze więcej przyjemnych kątów.

Heart Face Shape:

Twarze w kształcie serca wyglądają nieco kobieco ze względu na słabszy kształt dolnej szczęki. Dodanie stylu kotwicy na dolnej szczęce nadaje geometrii słabszej szczęce. Weźmy na przykład Tony'ego, nie zrozumcie mnie źle, jego szczęka jest dobra taka, jaka jest. Ale chodzi o to, że jego dolna szczęka wygląda na bardziej kanciastą i mocną z powodu specyficznego stylu zarostu.

Co najważniejsze, jak zapuścić brodę Balbo?

Teraz, kiedy już wiesz, że większość ludzi może zapuścić brodę Balbo, nadszedł czas na część, na którą czekałeś najbardziej: Jak zapuścić brodę w stylu Balbo? To nie jest żadna nauka o rakietach, a przy odrobinie cierpliwości i przycinaniu w przód i w tył, możesz uzyskać taki wygląd, jakiego pragniesz. Wykonaj poniższe kroki, aby zacząć:

Nie gol się:

Pierwszym krokiem w całym biznesie związanym z włosami jest pozwolenie na ich wzrost. Obserwuj, jaki jest naturalny przepływ włosów. Pozwól mu rosnąć przez około 4 do 6 tygodni.

Lekkie użycie trymera:

Tak więc, minął miesiąc, a teraz nadszedł czas żniw. Użyj trymera zanim dotkniesz maszynki do golenia. Przytnij wszystkie włosy powyżej i poniżej linii szczęki, pozostawiając cienką linię włosów, która jest cienka w obszarze poniżej skroni i staje się coraz grubsza w kierunku ust.

Razor:

Używanie maszynki do golenia jest koniecznością w przypadku tego stylu zarostu. Zgol wszystkie włosy, które skróciłeś za pomocą trymera. Ostrożnie ogol obszar jazz dab w kształcie odwróconej litery "t".

Zadbaj szczególnie o wąsy:

Balbo Beard Style z wąsamiWąsy

są dość istotnym elementem tej fryzury, ponieważ są odłączone od reszty

brody.

Obie strony powinny być równo i jednolicie ukształtowane, aby uniknąć wrażenia, że ułożył je ktoś niedoświadczony.

Kilka dodatkowych wskazówek:

Metodą prób i błędów zrób symetrię obu skroni.

Odłączając Balbo od zauszników, upewnij się, że obie strony zaczynają się od tej samej długości.

Osoby o okrągłej twarzy mogą spróbować dodać sobie kątów, pozostawiając okolice podbródka gęstsze i dłuższe niż reszta brody.

Twarze w kształcie serca mogą skorzystać z odwrotnego rozwiązania, pozostawiając zarost tej samej długości.

5 najmodniejszych stylizacji brody Balbo:

Stary, dobry styl Balbo nie będzie pasował do setek różnych typów twarzy, dlatego musimy wprowadzać innowacje. Oto najlepsze i najmodniejsze fryzury Balbo, które powinieneś wziąć pod uwagę przy ich wyborze:

Styl Mussoliniego:

Chociaż współczesny Balbo charakteryzuje się gęstszymi i grubszymi włosami na policzkach, nie było tak, gdy nosił je Mussolini. Nosił on raczej fryzurę w stylu francuskim, ale o odwróconym kształcie. Wąsy były jednak od początku odłączone.

balbo Styl Mussoliniego

Balbo z wariacją

na temat wąsów:

Broda Balbo jest wystarczająco buntownicza, ale jeśli chcesz pójść o krok dalej, zawsze możesz dodać różne warianty wąsów.

Wąsy typu kierownica, wąsy ołówkowe i klasyczne wąsy meksykańskie będą wyglądać szczególnie dobrze z Balbo. Wąsy podkowiaste to zdecydowanie nie.

Zobacz, jakie są najmodniejsze meksykańskie wąsy i brody.

Zorientowany na społeczeństwo:

Jeśli szukasz punktu wyjścia i nie jesteś jeszcze wystarczająco pewny siebie, aby natychmiast objąć pełną i ostateczną pogrubioną wersję Balbo, możesz zacząć od wersji nieco akceptowalnej.

Różnica polega na tym, że pozostawiasz obszar szyi nietknięty. Dwa centymetry poniżej podbródka. Resztę można zgolić. Wąsy pozostają takie same jak w oryginalnym stylu.

Balbo z długą brodą i kucykiem:

Balbo i ponytallWięc, opanowałeś

sztukę radzenia sobie z komplementami na temat oryginalnego Balbo i czujesz się odważny. Następnym krokiem i to jest odważne, rosną pełną długość brody na styl Balbo.

Możesz sprawdzić niektóre z najlepszych stylów długiej brody

Pencil Balbo with a Pencil Mustache:

ołówek BalbloTen

wygląd będzie pasował tylko tym, którzy mają pewne doświadczenie z Bal

bo.

Ołówkowe, cienkie Balbo wzdłuż linii szczęki jest w stanie dodać trochę kątów do okrągłej twarzy. Ołówkowe wąsy są tylko dopełnieniem Balbo.

Ogólnie, można powiedzieć:

Styl brody Balbo jest zuchwałym stylem, który można dodać do swojego wyglądu. Dowiedz się, jak radzić sobie z miażdżącym kontaktem wzrokowym, który ludzie będą nawiązywać, gdy zobaczą, że masz taką brodę.

Dzięki wariantom, o których wspomnieliśmy i różnym stylom Balbo, masz wiele możliwości. Niezliczone opcje. Rzeczą, na którą będziesz musiał uważać, jest to, że będziesz musiał przycinać inaczej w każdym wariancie.

Dodawanie kątów do okrągłej twarzy stało się łatwe dzięki Balbo. Musisz się jednak nauczyć jak to zrobić.

Iwona

Redakcja nepenti.pl